Trans-Mich • Transport karetką

Opis:


Osoby przewlekle chore często mają problem z przemieszczaniem się, ponieważ nie mogą podróżować ani środkami komunikacji, ani samochodami osobowymi nieprzystosowanymi do przewozu osób w pozycji leżącej. W takich przypadkach w grę wchodzi jedynie transport karetką, która powinna być dobrze wyposażona, aby w razie konieczności można było osobie chorej udzielić fachowej pomocy. Opiekunowie chorych mogą liczyć na taką pomoc ze strony firmy, dostępnej pod linkiem trans-mich.pl. Dysponuje ona nowoczesnymi i profesjonalnie wyposażonymi karetkami z wykwalifikowanymi zespołami medycznymi.

Placówka ta świadczy kompleksową obsługę i w razie potrzeby bez problemu może udzielić fachowej pomocy i sprawować opiekę. Pełen zakres usług tej placówki można poznać, odwiedzając stronę podaną wyżej. Współpracuje ona nie tylko ze:

  • szpitalami,
  • przychodniami,
  • hospicjami,
  • stacjami dializ

czy prywatnymi gabinetami lekarskimi, ale także z klientami indywidualnymi. Karetki znajdujące się na stanie firmy są w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który umożliwi choremu wygodny i bezpieczny przejazd.

Data dodania: 12-07-2020

O firmie:


Firma: Trans-Mich

Adres: Łozowa 38

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-467

Telefon: 661 090 127

Domena: http://trans-mich.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

Komputronik Biznes

Poznań

Royal Shop

Poznań

Ebordi s.c.

Gądki