Rejsy żeglarskie po morzu śródziemnym | https://sailingfactory.pl/

Opis:


Wakacje można spędzić nad morzem. Znakomitym pomysłem jest też urlop na morzu. Wypłynięcie w rejs to propozycja w zasadzie dla każdego. Wcale nie trzeba mieć patentu i tym podobnych dokumentów. Jakieś inne specjalne wymagania również nie są podstawą zgody na wejście na pokład jachtu. Nawet ktoś, kto ma zerowe doświadczenie w tej dziedzinie, może skorzystać z podobnej oferty.

Kuszącą propozycją są z pewnością rejsy żeglarskie po Morzu Śródziemnym. To nie tylko świetnie spędzony czas, na przykład z bliskimi. To również okazja do poznania bliżej zasad panujących na pokładzie w czasie rejsu. Wyprawę można więc potraktować szkoleniowo, a o prawidłowy przebieg zadba oczywiście doświadczona załoga, na przykład z Sailing Factory. Czas na południu kontynentu to też możliwość poznania tamtejszych kultur czy zwyczajów, skosztowania potraw oraz zwiedzania. Może więc to być bardzo pożyteczny wyjazd.

Data dodania: 05-01-2020

O firmie:


Firma: POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Jagodowa 31

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Kod pocztowy: 83-010

Telefon: 600 357 117

Domena: https://sailingfactory.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik angrymeercat841 dodał komentarz 2020-06-25 09:03:31
  • Jak żeglować to tylko z nimi! Byłem z Sailing Factory na rejsie po Morzu Śródziemnym, który bardzo dobrze wspominam. :)
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:

RANTA

Gdynia

Traczer.pl

Mierzeszyn

Firma Handlowa ADNF

Tczew