Taśmy antypoślizgowe

Opis:


Wiele jest takich miejsc, które mogą spowodować upadek na skutek poślizgnięcia się, w efekcie czego można doznać poważnego uszkodzenia ciała, a nawet stracić życie. Z tego też powodu na takich powierzchniach stosuje się różnorakie taśmy antypoślizgowe. Właściciele zakładów produkcyjnych, w których w halach są śliskie posadzki, zarządzający basenami i inne osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo użytkowników mogą nabyć takie taśmy w sklepie z linku eko-tech.biz. 

W ofercie sklepu znajdują się taśmy o różnej chropowatości wybierane w zależności od natężenia ruchu w danym miejscu nadające się do naniesienia na takie powierzchnie jak:

  • kamień,
  • beton,
  • metal, 
  • materiały ceramiczne,
  • drewno.

W ofercie są także taśmy na mokre podłoża, takie na przykład jak na basenach. Taśmy te są odporne na ścieranie, ale aby dobrze przylegały do podłoża, konieczne jest jego odpowiednie przygotowanie, najlepiej specjalnie do tego przeznaczonym płynem, również dostępnym w sklepie. Mając wątpliwości, dobrze jest skontaktować się z obsługą sklepu, która z pewnością pomoże wybrać najodpowiedniejszy produkt.

Data dodania: 06-08-2019

O firmie:


Firma: EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Fabryczna 1

Miejscowość: Kalety

Kod pocztowy: 42-660

Telefon: 34 357 86 24

Domena: https://www.eko-tech.biz/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Maxsote

bytom