Blackmagic multidock

Opis:


Szukasz profesjonalnych produktów do nagrywania i obróbki obrazu? W sklepie internetowym sklep.cyfrowarepublika.pl znajdziesz wysokiej jakości sprzęt takich renomowanych marek jak: Olympus, Panasonic, Blackmagic Design, Samyang, Gefen, nVidia i innych. Warto w tym celu zapoznać się z istniejącą ofertą, a w razie problemów z zamówieniem skontaktować się z obsługą w celu ustalenia dalszych szczegółów.

A może chcesz najpierw przetestować jedno z wielu dostępnych urządzeń niezbędnych do postprodukcji obrazu? Na pewno zainteresuje Cię wynajem profesjonalnego towaru i atrakcyjne rabaty przygotowane z myślą o stałych klientach. Firma umożliwia również sprowadzenie profesjonalnego sprzętu na specjalne zamówienie.

Firma pozwala zakupić m.in. monitory referencyjne, ergonomiczne pulpity do korekcji koloru, specjalistyczne oprogramowanie DaVinci Resolve do edycji materiałów wideo, a także stacje dokujące do montażu 3D i 4K Blackmagic MultiDock. Te i inne produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

Data dodania: 20-03-2019

O firmie:


Firma: Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Adres: Dickensa 15

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-382

Telefon:

Domena: https://sklep.cyfrowarepublika.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa