Przedszkole z językiem angielskim Wrocław • LUPU s.c.

Opis:


Dzieci od trzeciego roku życia mogą bez przeszkód rozpocząć swą przygodę z przedszkolem. Rodzice, szczególnie ci pracujący, starają się, aby ich pociechy miały zapewniona jak najlepszą opiekę na czas, w którym oni sami muszą wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

Dla tych, którzy zdecydowali się posłać malucha do placówki niepublicznej, bogatą ofertę przygotowało przedszkole z językiem angielskim we Wrocławiu. Zajęcia językowe są w dzisiejszych czasach bardzo ważnym elementem pobytu w przedszkolu, czy nawet żłobku. Rodzice zwracają na to niemałą uwagę. Więcej szczegółów mogaą znaleźć na stronie internetowej placówki, luppopuppo.pl.

We wrocławskim przedszkolu, język angielski traktowany jest poważnie. nauczyciele dbają o to, aby systematyczne zajęcia z lektorem były dla dzieci atrakcyjne, urozmaicone i efektywne. Metody pracy są dostosowywane do aktualnych potrzeb najmłodszych.

Data dodania: 12-01-2019

O firmie:


Firma: LUPU s.c.

Adres: Słonimskiego 1

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-304

Telefon: +48 605 951 060

Domena: https://luppopuppo.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik Janina Baran dodał komentarz 2019-06-17 08:37:56
  • Do tego przedszkola uczęszcza mój syn i ja się bardzo cieszę, że od najmłodszych lat zapoznaje się z językiem angielskim.
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:

FOTOS Fotografia i Internet

Milicz

Olimp24 Rafał Klimek

Wrocław

HEWEA sp. z o. o.

Mirków