Dyspenser do folii

Opis:


Poszukując sposobu na sprawne i szybkie owijanie ładunków folią, warto zainteresować się ofertą, dostępną na stronie internetowej: ebordi.pl. W sklepie zaopatrzyć się można bowiem w zróżnicowane akcesoria do pakowania, gwarantujące bezpieczeństwo towarów i pakunków, jak również zapewniające im ochronę przed uszkodzeniami. 

Ciekawym produktem, godnym uwagi jest dyspenser do folii, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezproblemowe foliowanie ładunków. Jego konstrukcja jest solidna i mocna, dlatego można założyć, że posłuży swoim użytkownikom przez długi czas. To trafne rozwiązanie wobec osób, które z uwagi na prowadzoną działalność produkcyjną lub magazynową, wymagają sprawdzonych sposobów na szybkie pakowanie. Wykorzystanie prezentowanego dyspensera z pewnością ułatwi realizację codziennych obowiązków.

Data dodania: 17-11-2017

O firmie:


Firma: Ebordi s.c.

Adres: Poznańska 3

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457

Domena: https://ebordi.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik ulyor dodał komentarz 2018-03-29 11:28:51
  • Uważam, że przede wszystkim dyspenser do folii, powinen być wytrzymały by możliwe było wydajne owijanie ładunków na magazynie. U nas w firmie mamy właśnie taki model od Ebordi, który sprawuje się bez zarzutu.
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:

Komputronik Biznes

Poznań

Royal Shop

Poznań

Meble ARTMET

Rydzyna