Sieć bezprzewodowa wlan

Opis:


Usługi informatyczne przedstawione na stronie internetowej upgreat.pl przeznaczone są dla firm i organizacji chcących zaprojektować sprawną, wydajną i bezpieczną sieć. Osoby decydujące się na nawiązanie współpracy mogą liczyć na kontakt z doświadczonymi pracownikami, którzy regularnie śledzą zmiany technologiczne. Wiedzą, co zrobić, by sieć bezprzewodowa WLAN została w pełni dostosowana do potrzeb swoich użytkowników.

Szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo połączenia. Polecane jest na przykład uwierzytelnienie za pomocą haseł domenowych i dedykowanych serwerów RADIUS. Ponadto można skorzystać z opcji wydawania odrębnych certyfikatów dla każdego urządzenia podpiętego do systemu.

Firma oferuje również testy penetracyjne, które polegają na przeprowadzeniu serii kontrolowanych ataków hakerskich i określeniu, jakie są słabe strony sieci. Wielu przedsiębiorców regularnie zamawia audyty bezpieczeństwa. Informatycy specjalizują się także w tworzeniu kopii zapasowych danych i Business Intelligence.

Data dodania: 27-05-2023

O firmie:


Firma: UpGreat Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Adres: Ostrobramska 22

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-122

Telefon: 61 664 16 20

Domena: https://www.upgreat.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

Komputronik Biznes

Poznań

Royal Shop

Poznań

Ebordi s.c.

Gądki