Donice na kwiaty

Opis:


W bogatej ofercie doniczek i osłonek, prezentowanej na stronie internetowej ladecora.pl, każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie coś dla siebie. Można tam znaleźć zarówno minimalistyczne, proste w konstrukcji i pozbawione zdobień produkty w jednolitym kolorze, jak i różnobarwne, zdobione donice na kwiaty o nietypowych kształtach, np. w formie beczułki, stożka, prostokąta, wiaderka bądź tuby.

Oferowane artykuły ze względu na swoje staranne wykończenie i wysoką estetykę świetnie podkreślają styl pomieszczenia, w którym zostały ustawione. Są również praktyczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Mogą znaleźć zastosowanie nie tylko wewnątrz budynku, ale i w ogrodzie.

W ofercie znajdują się donice ceramiczne oraz plastikowe. Te pierwsze są zdecydowanie bardziej stabilne, natomiast znaczącym atutem tych drugich jest ich lekkość.

Data dodania: 25-07-2018

O firmie:


Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Adres: Lutycka 64C

Miejscowość: Piła

Kod pocztowy: 64-920

Telefon: +48 604 678 334

Domena: http://www.ladecora.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik Antoni Kozłowski dodał komentarz 2018-10-03 10:02:41
  • Donice na kwiaty oferowane w sklepie internetowym LaDecora.pl są zrobione z dobrej jakości materiałów i ich wzornictwo jest bardzo różnorodne, a to duży plus.
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:

Komputronik Biznes

Poznań

Royal Shop

Poznań

Ebordi s.c.

Gądki