Wlewy witaminowe Wrocław

Opis:


Kadra IMC Centrum Zdrowia, odpowiadając na dostrzeżone zapotrzebowanie rynkowe, proponuje wsparcie zarówno w zakresie leczenia, jak i profilaktyki. Opracowany program pomocy służy pacjentom z różnymi problemami zdrowotnymi. Pracowników cechuje indywidualne podejście do każdego chorego i jego stanu zdrowia. 

Jedną z proponowanych form terapii są wlewy witaminowe. Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą z nich skorzystać po uprzednim przeprowadzeniu odpowiednich badań wskazujących konieczność podania pacjentowi suplementów. W centrum wykonuje się tego rodzaju leczenie doustnie, dożylnie oraz domięśniowo.

Pełen zakres działań, jakich podejmuje się zatrudniona kadra, jest dostępny online. Istnieje możliwość zapisu na wizytę poprzez kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza na stronie placówki. Diagnostyka i leczenie może objąć pacjenta w każdym wieku, w tym również dzieci. Chorzy mogą też skorzystać z różnego rodzaju programów pobytowych, których program jest dostosowany do ich potrzeb.

Data dodania: 04-08-2022

O firmie:


Firma: IMC Centrum Zdrowia

Adres: Strzelińska 41

Miejscowość: Żerniki Wrocławskie

Kod pocztowy: 55-010

Telefon: 730 597 597

Domena: https://centrumimc.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

FOTOS Fotografia i Internet

Milicz

Olimp24 Rafał Klimek

Wrocław

LUPU s.c.

Wrocław