Środek do usuwania silikonu

Opis:


Wielu klientów prezentowanego sklepu jest mile zaskoczonych ilością produktów, które znajdują się w jego ofercie. Są to towary, które wykorzystuje się do codziennych prac domowych, jak i te, które znajdują się na wyposażeniu profesjonalnych ekip budowlanych. W obu przypadkach dużą rolę odgrywa stały dostęp do asortymentu oraz niskie, promocyjne ceny. 

Gdy na stronie Sklepbudowlanca.pl pojawił się po raz pierwszy środek do usuwania silikonu, w kilka chwil stał się hitem sprzedażowym. Kupujący znaleźli w końcu sposób na zlikwidowanie klejących silikonów, tłustych plam i pozostałości po taśmach samoprzylepnych. Preparat usuwa też piankę poliuretanową, żywicę oraz wosk. Może być stosowany na różnych powierzchniach, również tych, które są bardzo wrażliwe na odczynniki chemiczne. 

Preparat działa bardzo szybko, bo już po dwudziestu minut od nałożenia można przystąpić do zdejmowania zabrudzeń. Dużym atutem tego preparatu jest przyjemny, cytrynowy zapach. Środka nie trzeba rozcieńczać, został przygotowany do bezpośredniego użycia. 

Data dodania: 15-10-2021

O firmie:


Firma: BUD-MIX

Adres: Torowa 16c

Miejscowość: Skawina

Kod pocztowy: 32-050

Telefon: 790 260 407

Domena: https://sklepbudowlanca.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż

Stachurski Przeprowadzki

Kraków