Inteligentne ogrzewanie

Opis:


W dobie, kiedy świat jest coraz bardziej zanieczyszczony i pojawia się coraz więcej chorób cywilizacyjnych, każdy właściciel nowo budowanego domu powinien zwrócić szczególną uwagę na zużycie energii i to nie tylko do oświetlenia, ale także do ogrzania domu. Powinien zrobić wszystko, aby dom był oszczędny, a jednocześnie przytulny i ciepły. Rozwiązaniem jest inteligentny dom, którego częścią składową jest inteligentne ogrzewanie. W Kielcach instalacją tego typu systemów jest przedsiębiorstwo ze strony audiohifi.eu, które od lat fascynuje się podobnymi systemami.

O oszczędności w domu dbają odpowiednie systemy automatyki budynkowej, które współdziałają z sobą cały czas i niejako samodzielnie decydują o pewnych działaniach, mających na celu obniżenie kosztów ogrzewania. Kiedy na dworze robi się chłodno lub zaczyna wiać wiatr, system zadecyduje o zamknięciu żaluzji, aby zatrzymać ciepło w pomieszczeniu. Jest to technologia XXI wieku.

Data dodania: 17-03-2018

O firmie:


Firma: AudioHifi

Adres: Podklasztorna 67

Miejscowość: Kielce

Kod pocztowy: 25-714

Telefon: +41 366 48 22

Domena: http://audiohifi.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik Emilia Wróbel dodał komentarz 2019-11-12 14:12:13
  • Dzięki firmie AudioHifi udało mi się wejść w posiadanie bardzo technologicznego ogrzewania inteligentnego do mojego mieszkania.
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:

Witryna - Akcesoria i ozdoby okienne

Kielce

Promoefekt.pl

Busko-Zdrój

Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech

Kluczewsko