Podgrzewacze wody

Opis:


Nowością na naszym rynku są elektryczne podgrzewacze wody. Jednym z uznanych producentów takich urządzeń jest śląski Galmet. Jest to renomowana i ciesząca się  znaczną sympatią klientów firma.

Przedsiębiorstwo, powstałe w 1982 roku, z malutkiego punktu usługowego, który startował w garażu założyciela, rozrosło się w potężną inicjatywę. Galmet jest znany z tego, że wyposaża swoją technikę grzewczą w zaawansowane, lecz możliwie łatwe w obsłudze panele dotykowe oraz aplikacje mobilne, pozwalające użytkownikom na wykorzystanie całego potencjału urządzenia – bez konieczności manipulowania przy samym sprzęcie. Informatycy z tej firmy stanęli na wysokości zadania.

Warto odwiedzić firmową witrynę tej inicjatywy, która działa pod adresem: galmet.com.pl. Strona zawiera wyczerpującą prezentację całej gamy produktów, jakie ma do zaproponowania ten producent.

Data dodania: 17-03-2018

O firmie:


Firma: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Adres: Raciborska 36

Miejscowość: Głubczyce

Kod pocztowy: 48-100

Telefon: +48 77 403 45 00

Domena: https://galmet.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


  • Użytkownik artidsirt dodał komentarz 2019-03-15 15:11:45
  • innowacyjne systemy podgrzewania wody to domena firmy Galmet, pozwalają one na redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. tym samym ograniczamy wystąpienie smogu w naszej miejscowości, a zmiany warto zacząć od siebie.
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:

OROME SC

Kluczbork

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

HSI Sp. z o.o.

Opole