Panele szklane z nadrukiem - VITAL TECH Poznań

Opis:


Kuchnia jest z reguły najczęściej sprzątaną częścią domu lub mieszkania. Urządzając ją od nowa, warto zainwestować w takie rozwiązania, które zminimalizują wysiłek, konieczny do utrzymania jej w czystości.

Najbardziej tradycyjnym podejściem podczas aranżacji ścian przy blacie i kuchence – są, rzecz jasna – płytki ceramiczne. Jednak, trzeba naprawdę mocno o nie dbać, zwłaszcza, jeżeli często gotujemy, by nie stały się w krótkim czasie nieestetyczne.

Doskonałym wyjściem jest inwestycja w panele szklane z nadrukiem, dostępne także w Poznaniu. Kuchnia, w której zastosowano taką dekorację ścian – prezentuje się naprawdę niezwykle elegancko. Co ważne, czyści się je równie łatwo, jak zwykłe powierzchnie szklane.

Jednym z wyróżniających się na rynku dostawców paneli szklanych z nadrukiem, działającym głównie w Poznaniu, jest firma Vital Tech, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży produkcji szkła, oraz wielu nowoczesnych wyrobów, takich jak drzwi szklane czy kabiny prysznicowe, wykonane według indywidualnego zamówienia.

Data dodania: 04-02-2019

O firmie:


Firma: VITAL TECH

Adres: Przemysłowa 25

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-579

Telefon: 603266808

Domena: https://glass-design.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:

Komputronik Biznes

Poznań

Manager Piotr Mowczun

Luboń

Ebordi s.c.

Gądki